Transport

Niezawodność działania systemów transportowych zależy w dużej mierze od skuteczności systemów komunikacji i bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy podróż odbywa się w dzień, czy w nocy, samemu czy z rodziną, ważne jest, aby cały transport, a w szczególności pasażerowie i personel czuli się bezpiecznie podczas korzystania z całej infrastruktury transportowej. Zapewniamy rozwiązania, które działają skutecznie w systemach transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i morskiego.

transport

Przykładowe zastosowania to:

Transport to nie tylko przemieszczanie się z miejsca na miejsce, ale również cały system komunikacyjny, który umożliwia podróżowanie. Należą do niego również systemy bezpieczeństwa, takie jak autostradowe systemy łączności alarmowej, które umożliwiają wezwanie pomocy w razie wypadku, nawet przy braku zasięgu w prywatnym telefonie. Natomiast bezpieczeństwo podróży zwiększają alarmowe interkomy SOS, które znajdziemy na dworcach i przystankach.

Oprócz tego, duże znaczenie we współczesnym transporcie ma automatyzacja i informatyzacja wszelkiego typu automatów parkingowych, terminali biletowych, infokiosków czy automatycznych bramek.