Domofony i Wideodomofony IP / VoIP / SIP

Nasze interkomy i wideodomofony reprezentują najwyższy standard jakości, łącząc w sobie niezawodność, eleganckie wzornictwo i doskonałą jakość dźwięku oraz obrazu. Te zaawansowane urządzenia wykorzystują technologię sieci IP, umożliwiając użytkownikom komunikację z osobami przy bramie z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo, wbudowane przekaźniki umożliwiają zdalne sterowanie otwieraniem drzwi, szlabanów oraz innych urządzeń znajdujących się w pobliżu. Nasze produkty są wyposażone w wejścia logiczne, które w razie potrzeby mogą wysłać sygnał do systemu VoIP, informując o próbach dostępu lub innych zdarzeniach.

Oferujemy modele z dwoma przekaźnikami, które mogą być sterowane podczas połączenia. Nasze wideodomofony są wyposażone w kamery wysokiej rozdzielczości, zapewniając krystalicznie czysty obraz i umożliwiając właścicielom rozpoznawanie osób przy bramie. Użytkownicy mogą również korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak zamki kodowe lub NFC, które umożliwiają dostęp do bramki z zewnątrz przy użyciu odpowiednich kodów.

Wszystkie nasze produkty posiadają modułowe obudowy wykonane z aluminium, z dodatkową ochroną w postaci specjalnego daszka. Ich uniwersalna konstrukcja umożliwia montaż zarówno na powierzchni, jak i podtynkowo. W zależności od modelu, nasze interkomy mogą być zasilane lokalnie lub za pomocą PoE i wyposażone w zakres od 1 do 87 przycisków.

Warto też rozważyć wykorzystanie rozwiązania chmurowego do obsługi połączeń audio/video z abonentami systemu domofonowego.

domofony
Domofon z dwoma przyciskami
domofony