Domofony GSM

Częstym wymogiem naszych klientów jest dostarczenie łączności w miejscu, do którego nie można doprowadzić żadnego okablowania. Do spełnienia tego kryterium z pomocą przychodzi łączność GSM. Dostarczamy domofony wyposażone w gniazdo karty SIM, dzięki któremu domofon można wyposażyć w kartę dowolnego operatora GSM i uzyskać łączność w miejscu, będącym w zasięgu telefonii komórkowej.

Domofon umożliwia wykonywanie połączeń jak również odbieranie z numerów wpisanych na białą listę.

Domofony posiadają dwa niezależne przekaźniki. Można nimi sterować, np. podczas trwającego połączenia głosowego lub za pomocą klawiatury numerycznej domofonu, jako funkcja zamka kodowego. Działa również poprzez wysłanie SMS, a także podczas połączenia przychodzącego, w sytuacji, gdy numer znajduje się na białej liście.

domofony gsm
10 przycisków

Domofony posiadają 1 wejście. Można je wykorzystać jako wejście alarmowe, np. do wysłania SMS lub do monitorowania otwarcia bramy. W trakcie połączenia głosowego słychać dźwięk informujący, iż brama jest otwierana. Dzięki temu możemy kontrolować kiedy ktoś wchodzi na teren biura, zakładu produkcyjnego lub na prywatną posesję.

Domofony GSM umożliwiają zaprogramowanie kolejki z maksymalną liczba 7 numerów pod każdym przyciskiem.

Urządzenia są wyprodukowane w całości wewnątrz unii europejskiej.

W domofonach można zabudować baterię 2000mAh, która umożliwia czuwanie urządzenia do 35 godzin bez dostarczonego zasilania.

Przykładowe rodzaje domofonów GSM

1 przycisk + klawiatura

12 przycisków + klawiatura

domofony gsm

16 przycisków

domofony gsm

16 przycisków,
format 2×2

20 przycisków + klawiatura,
format 2×3

52 przyciski,
format 2×3

Więcej możliwych kombinacji

Pliki do pobrania