Switche i Sieć

Przy projektowaniu sieci najważniejsza dla nas jest niezawodność. Wieloletnie doświadczenie w pracy z systemami IP nauczyło nas zwracać uwagę na jakość wybieranych komponentów, takich jak switche. Elementy naszych instalacji sieciowych dobieramy kierując się doświadczeniem oraz specyficznymi wymaganiami klienta. ualnych sieci lokalnych VLAN.

switche

Częstym zapotrzebowaniem klientów jest połączenie oddalonych fizycznie miejsc w jedną sieć lokalną. Z pomocą przychodzi serwer V-Cast, mogący zestawić taką sieć nawet przy dynamicznie zmieniających się i niepublicznych adresach IP. Połączenie sprzętów firmowych za pomocą wspólnej sieci lokalnej pozwala na usprawnienie pracy i przesyłu informacji między użytkownikami. Dzięki temu, możemy w prosty sposób wywoływać wezwania indywidualne oraz grupowe lub prowadzić wideokonferencje. Dla właściciela sieci, ważną użytecznością jest możliwość kontrolowania urządzeń firmowych i zwiększenie możliwości synchronizacji danych.

Switche i sieci lokalne w przedsiębiorstwach

Szczegóły, dotyczące konkretnej sieci i jej możliwości są ustalane indywidualnie z klientem. Dostosowujemy funkcjonalność sieci oraz wszystkie niezbędne komponenty (m.in. wysokiej jakości switche) pod potrzeby danej firmy, aby jak najlepiej zintegrować systemy obecne w firmie. Prywatna sieć zwiększa bezpieczeństwo danych, przechowywanych na służbowych urządzeniach, co jest szczególnie ważne w przypadku firm związanych z dużymi bazami danych klientów lub kontrahentów.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu, w celu ustalenia indywidualnych potrzeb i znalezienia odpowiednich systemów dla danej firmy.