Interkomy SOS i Alarmowe

Interkomy SOS przeznaczone są do nawiązywania połączeń alarmowych i udzielenia pomocy osobie potrzebującej. Instalujemy je przede wszystkim na obszarach infrastruktury komunikacyjnej, takiej jak dworce, przystanki czy lotniska. Oprócz tego, stosujemy interkomy alarmowe w przestrzeni publicznej, miejskiej i w strefach rekreacyjnych, to znaczy w parkach, na placach zabaw, otwartych siłowniach i na orlikach. Interkomy SOS pomagają utrzymać bezpieczeństwo również w budynkach komercyjnych, gdzie wspomagają ewakuację. W każdym miejscu, w którym je zainstalowano, zwiększają bezpieczeństwo osób tam przebywających. Zwłaszcza w godzinach nocnych, zwiększają pewność i bezpieczeństwo osób, korzystających z przestrzeni publicznych.

Interkomy, które oferujemy to urządzenia i systemy, które komunikują się z wykorzystaniem sieci IP. Ich budowa zależy od warunków panujących w miejscu instalacji. Dzięki temu, zapewniają możliwość wezwania pomocy za każdym razem, gdy jakakolwiek osoba poczuje potrzebę wezwania pomocy. Są wodoodporne i wiatroodporne, a także działają przy wysokich i niskich temperaturach. Dzięki minimalistycznej i szczelnej budowie, są trudne do zniszczenia, a więc odporne na akty wandalizmu.

Oprócz sytuacji związanych z działalnością przestępczą, nasze interkomy ułatwiają kontakt ze służbami medycznymi. Jest to bardzo ważna sprawa, szczególnie dla osób starszych, które mogą nagle poczuć się słabo. Również osoby zmagające się z chorobami takimi jak cukrzyca będą mogły wezwać pomoc szybciej, nawet gdy nie mają wokół siebie innych osób.

Więcej informacji znajduje się na stronie Stacje Interkomowe.