Telefony Przemysłowe

W wielu zakładach przemysłowych występują niekorzystne warunki środowiskowe. W zależności od zakładu występuje w nich wysoka / niska temperatura, duży hałas, zapylenie, wilgotność lub kombinacja czynników. Z tego powodu urządzenia komunikacyjne muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb zakładu i warunków występujących w miejscu instalacji. Telefony przemysłowe pomagają utrzymać komunikację nawet przy dużym hałasie.

Oferowane przez nas telefony LELAS zaprojektowano do pracy w trudnych warunkach, posiadają wysoki stopień szczelności (IP65/66), bardzo dużą odporność mechaniczną (nawet do IK10), działają w szerokim zakresie temperatur (od -40 do +70°С) i mogą pracować w bardzo głośnych pomieszczeniach.

W naszej ofercie dostępne są różne modele z wieloma funkcjami do wyboru. W podstawowej wersji spotykamy się z telefonami z klawiaturą numeryczną oraz przyciskami skrótowymi. Bardziej zaawansowane urządzenia mają wbudowany wyświetlacz, a także sygnalizatorem optycznym wraz z tradycyjną słuchawką telefoniczną. Posiadamy także urządzenia pracujące w trybie głośnomówiącym, nawet w dużym hałasie.

telefony przemysłowe

Telefony można dodatkowo wyposażyć w głośnik tubowy, sygnalizator optyczny, akustyczny lub optyczno – akustyczny.

Oferowane przez nas telefony dostępne są w formie VoIP (SIP) oraz w wersji analogowej.


Telefony przemysłowe serii 402

Telefon przemysłowy serii 344

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą telefonów przemysłowych.