Systemy nagłośnieniowe

Systemy nagłośnieniowe mają za zadanie poinformować i zaalarmować o wystąpieniu zdarzenia. Bardzo często obszar, na którym mają umożliwić przekazanie komunikatu, jest bardzo duży. Coraz częściej zdarza się, że jest również rozproszony. Z tego względu zastosowanie znajduje nagłośnienie, które komunikuje się z systemem przez wykorzystanie sieci komputerowej. Zaletą takich systemów jest możliwość łatwego sieciowania obiektów, co pozwala na integrację ich miedzy sobą. Oprócz tego, dzięki łączności IP możemy znacznie zaoszczędzić na wykonanym okablowaniu. Nasza firma może dostarczyć systemy nagłośnieniowe dowolnej wielkości i ilości stref nagłośnieniowych.

W swojej ofercie posiadamy kontroler systemu, pulpity mikrofonowe i interkomowe, a także wzmacniacze mocy. W naszym portfolio znajdą Państwo systemy głośników pracujących w technice 100V jak również w technologii IP.

Odpowiednio dostosowane nagłośnienie VoIP pozwala na integrację wszystkich systemów, potrzebnych do zapewnienia najwyższej jakości przesyłu wiadomości głosowych. Połączenie pulpitu mikrofonowego IP wraz z interfejsem muzycznym oraz wszelkiego typu głośnikami pozwala przekazywać najważniejsze informacje do całego obiekty, wybranych stref nagłośnienia lub do konkretnego głośnika.

System nagłośnienia może pomóc nie tylko w komunikacji, ale także jako uzupełnienie systemu wizyjnego. Obiekty publiczne oraz prywatne, są często wyposażone w kamery. Zamontowane przy nich głośniki mogą wspomóc ochronę obiektu. Przykładowo, w sytuacji gdy osoba niepożądana wchodzi na teren obiektu, krótki komunikat głosowy ostrzeże ją o wejściu na teren prywatny.

nagłośnienie