Interkom Medyczny

Interkom medyczny to sterylne urządzenie, które charakteryzuje się specjalną konstrukcją. Zgodnie z normami europejskimi wszystkie urządzenia w salach operacyjnych powinny być czyszczone po każdym użyciu. Zapobiega to osadzaniu się na nich drobnoustrojów, a przede wszystkim bakterii. Oferowane przez nas telefony i interkomy do pomieszczeń czystych LELAS można czyścić wodą i dezynfekować środkami chemicznymi. Ponieważ powierzchnia telefonu jest całkowicie płaska, nie posiada na froncie żadnych śrub i otworów. Dzięki temu można ją łatwo wyczyścić, co pozwala utrzymać interkomy zawsze w gotowości do użycia.

interkom medyczny

Podczas operacji personel medyczny może zgłosić zapotrzebowanie np. na krew lub leki. Interkom umożliwia także przeprowadzenie konsultacji z innymi osobami, nieobecnymi w pokoju zabiegowym. Wystarczy nacisnąć przycisk i można rozmawiać w trybie głośnomówiącym. Usprawni to pracę całego personelu, pozwoli na zwiększenie wydajności i jakości prowadzonych zabiegów, a przede wszystkim, zwiększy bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu.

Interkom medyczny można podłączyć do telefonicznej centrali analogowej lub jako interkom VoIP (SIP). Dzięki temu, można go stosować w zintegrowanym systemie komunikacji wewnątrz placówki medycznej.

Interkom sterylny firmy LELAS

Karty katalogowe