O Firmie

Już od kilkunastu lat działamy w branży systemów łączności VoIP dostarczając naszym klientom zaawansowane i bezpieczne systemy komunikacji dla wielu obszarów zastosowań.

Przygotowujemy systemy m.in. dla szkół, placówek medycznych czy fabryk.

Przygotowując rozwiązanie dla klienta zawsze patrzymy z uwagą na wymagania w jego branży oraz obecne i przyszłe potrzeby, dzięki czemu projektujemy idealnie dopasowany system komunikacji. Raz poczyniona inwestycja będzie wspierać przedsiębiorstwo i ułatwiać jego pracownikom wykonywanie swoich zadań zarówno dzisiaj jak i w przyszłości.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Dostarczamy zarówno proste systemy komunikacyjne, jak również zintegrowane systemy obsługujące różne usługi komunikacyjne i systemy nagłośnieniowe.

W naszej ofercie posiadamy głośniki SIP zewnętrzne i wewnętrzne (tubowe, projektorowe, ścienne, sufitowe), systemy nagłośnienia IP i hybrydowe, domofony i wideodomofony VoIP i GSM, interkomy IP, jak również centrale telefoniczne i serwery umożliwiające zunifikowaną komunikację, a także integrację z innymi systemami bezpieczeństwa znajdującymi się na obiekcie.

Co nas wyróżnia?


O Firmie
kilkunastoletnie doświadczenie w branży systemów łączności VoIP
O Firmie
wysoko wykwalifikowani
specjaliści
O Firmie
produkty i usługi
najwyższej jakości
O Firmie
indywidualne
podejście do klienta