Aktualności

1 czerwca 2023
parking

Serwer V-Cast – Nowa era łączności parkingowej

W dzisiejszych czasach, rozwój technologii nie zna granic, a innowacyjne rozwiązania stale zdumiewają nas swoją funkcjonalnością. Ostatnią nowością w dziedzinie łączności parkingowej i nagłośnienia VoIP jest […]
22 maja 2023

Komunikacja w jednostkach penitencjarnych

– system domofonowo – radiowęzłowy Nikogo nie trzeba przekonywać, że komunikacja pomiędzy personelem w więzieniach czy aresztach to bardzo istotna kwestia. Od jakości tej komunikacji często […]
26 sierpnia 2022

Telefony specjalnego przeznaczenia

Telefony specjalnego przeznaczenia to specjalistyczne urządzenia, które instalowane są w przedsiębiorstwach, placówkach medycznych, na autostradach lub na dworcach kolejowych. Ich cechą wspólną jest bezawaryjne działanie, trwałość i prostota obsługi. Poza tym charakteryzują się możliwością użytkowania ich w naprawdę trudnych, wręcz ekstremalnych warunkach.
3 lipca 2022

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe to wyjątkowo potrzebny system w każdym przedsiębiorstwie, szkole, zakładzie pracy czy biurze. Jego rolą jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, odwiedzającym i otoczeniu. Szybkie, bardzo skuteczne powiadomienie wszystkich przebywających w przedsiębiorstwie osób o możliwym zagrożeniu to podstawa bezpiecznej ewakuacji.
25 czerwca 2022

Domofony – ich rodzaje i zastosowania

Domofony to bardzo wygodne rozwiązanie – nie tylko w domu czy biurze, ale także w przemyśle, w medycynie, a nawet w więziennictwie. Domofon pozwala nie tylko na kontrolę wejść, ale także na swobodę w przemieszczaniu się. Nie występuje konieczność dorabiania niezliczonych ilości kluczy: do przejścia, do różnorodnych drzwi na terenie firmy wystarczy domofon, dzięki któremu można otworzyć drzwi nie angażując do tego innych osób.
29 maja 2022
kontrola dostępu

Kontrola dostępu w przedsiębiorstwach

Niemal każda firma czy przedsiębiorstwo chce i musi mieć kontrolę nad tym, kto wchodzi na teren zakładu, a kto go opuszcza. Wiele firm ma jasno określone zasady mówiące o tym, dokąd dany pracownik ma dostęp, a gdzie jego uprawnienia nie sięgają. Kontrola dostępu to podstawowy składnik bezpieczeństwa.
14 maja 2022

Komunikacja w trudnych warunkach – interkom przemysłowy i inne rozwiązania dla komunikacji w przemyśle

Komunikacja to jedna z podstawowych składowych sukcesu w każdym zakładzie pracy, ale w zakładach przemysłowych jest ona utrudniona przez panujące w nich warunki. Dlatego rozwiązania muszą być dostosowane do takich trudnych warunków, do dużego zapylenia, wilgotności, hałasu. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które będą gwarantowały nie tylko skuteczną komunikację, ale także bezpieczeństwo całego zakładu i wszystkich jego pracowników.
8 maja 2022

Komunikacja w zakładach penitencjarnych – interkom więzienny, systemy nagłośnienia

Nikogo nie trzeba przekonywać, że komunikacja pomiędzy strażnikami w więzieniach czy aresztach to bardzo istotna kwestia. Od jakości tej komunikacji często zależą: porządek lub chaos w miejscu, którego strzegą. Sposób przekazywania rozkazów czy informacji decyduje o tym, jak dobrze będzie funkcjonowało to miejsce. Zobacz jak działa komunikacja między osadzonymi i strażnikami.
19 kwietnia 2022

Wideokonferencje, spotkania na odległość oraz komunikacja w budynkach biurowych

Wideokonferencje to nowa rzeczywistość w biurach, która została przyspieszona ze względu na pandemię. Zobacz jak wspomagamy spotkania na odległość i komunikację w budynkach biurowych.