Aktualności

25 czerwca 2022

Domofony – ich rodzaje i zastosowania

Domofony to bardzo wygodne rozwiązanie – nie tylko w domu czy biurze, ale także w przemyśle, w medycynie, a nawet w więziennictwie. Domofon pozwala nie tylko na kontrolę wejść, ale także na swobodę w przemieszczaniu się. Nie występuje konieczność dorabiania niezliczonych ilości kluczy: do przejścia, do różnorodnych drzwi na terenie firmy wystarczy domofon, dzięki któremu można otworzyć drzwi nie angażując do tego innych osób.
29 maja 2022
kontrola dostępu

Kontrola dostępu w przedsiębiorstwach

Niemal każda firma czy przedsiębiorstwo chce i musi mieć kontrolę nad tym, kto wchodzi na teren zakładu, a kto go opuszcza. Wiele firm ma jasno określone zasady mówiące o tym, dokąd dany pracownik ma dostęp, a gdzie jego uprawnienia nie sięgają. Kontrola dostępu to podstawowy składnik bezpieczeństwa.
14 maja 2022

Komunikacja w trudnych warunkach – interkom przemysłowy i inne rozwiązania dla komunikacji w przemyśle

Komunikacja to jedna z podstawowych składowych sukcesu w każdym zakładzie pracy, ale w zakładach przemysłowych jest ona utrudniona przez panujące w nich warunki. Dlatego rozwiązania muszą być dostosowane do takich trudnych warunków, do dużego zapylenia, wilgotności, hałasu. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które będą gwarantowały nie tylko skuteczną komunikację, ale także bezpieczeństwo całego zakładu i wszystkich jego pracowników.
8 maja 2022

Komunikacja w zakładach penitencjarnych – interkom więzienny, systemy nagłośnienia

Nikogo nie trzeba przekonywać, że komunikacja pomiędzy strażnikami w więzieniach czy aresztach to bardzo istotna kwestia. Od jakości tej komunikacji często zależą: porządek lub chaos w miejscu, którego strzegą. Sposób przekazywania rozkazów czy informacji decyduje o tym, jak dobrze będzie funkcjonowało to miejsce. Zobacz jak działa komunikacja między osadzonymi i strażnikami.
19 kwietnia 2022

Wideokonferencje, spotkania na odległość oraz komunikacja w budynkach biurowych

Wideokonferencje to nowa rzeczywistość w biurach, która została przyspieszona ze względu na pandemię. Zobacz jak wspomagamy spotkania na odległość i komunikację w budynkach biurowych.
6 kwietnia 2022
interkomy sterylne w szpitalu

Komunikacja ratująca życie – interkomy sterylne

Lekarze na bloku operacyjnym i cały personel w szpitalu muszą być skupieni na swojej pracy, dlatego nie mogą dodatkowo martwić się złą komunikacją. Przedstawiamy rozwiązania komunikacyjne dla placówek medycznych, które ułatwią pracę lekarzom i pielęgniarkom.
4 kwietnia 2022

Targi SECUREX – Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Bezpieczeństwa Securex w Poznaniu.
11 marca 2022
bezpieczne miasto VoIP

Bezpieczne miasto – gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych? System komunikacji alarmowej

Coraz więcej miast, decyduje się na takie rozwiązania jak „Miasto monitorowane”. Kamery rozmieszczone w strategicznych miejscach zdecydowanie ułatwiają interwencję odpowiednim służbom, dając Ci bezpieczne miasto do życia.
4 marca 2022
VoIP

Czym jest VoIP?

VoIP umożliwia wykonywanie tanich połączeń telefonicznych przez Internet. Dowiedz się więcej w naszej Bazie wiedzy!