Interkomy Przemysłowe

W wielu zakładach przemysłowych występują niekorzystne warunki środowiskowe. W zależności od zakładu występuje w nich wysoka / niska temperatura, duży hałas, zapylenie, wilgotność lub kombinacja czynników.
Z tego powodu urządzenia komunikacyjne muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb zakładu i warunków występujących w miejscu instalacji. W takich miejscach sprawdzą się świetnie interkomy przemysłowe.

interkomy przemysłowe

Oferowane przez nas interkomy LELAS zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach. Posiadają wysoki stopień szczelności (IP65/66) i bardzo dużą odporność mechaniczną (do IK10). Działają również w szerokim zakresie temperatur (od -40 do +70°С) i mogą pracować w bardzo głośnych pomieszczeniach.

Dostępne są modele z klawiaturą numeryczną, przyciskami skrótowymi, wyświetlaczem, wbudowanym sygnalizatorem optycznym z tradycyjną słuchawką telefoniczną lub pracujące w trybie głośnomówiącym.

Interkomy oprócz rozmów indywidualnych umożliwiają wywołania ogólne, wywołania grupowe, konferencje, czy funkcję systemów nagłośnieniowych. Stanowiska interkomowe można dodatkowo wyposażyć w głośnik tubowy, sygnalizator optyczny, zestaw słuchawkowy, a także zintegrować z innymi systemami bezpieczeństwa i wizualizacji. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych znajdujących się w zakładzie.

Modele interkomów dostępne są w VoIP (SIP), jak również w wersji analogowej.


Interkomy przemysłowe serii 402

Interkomy przemysłowe serii 344

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą telefonów przemysłowych.