Medycyna

W służbie ochrony zdrowia błędy mogą kosztować ludzkie życie. Nowoczesna medycyna wymusza konieczność szybkiej i sprawnej komunikacji pomiędzy personelem, pacjentami i oddziałami. Potrzebne są systemy zapewniające szeroką gamę wygodnych i użytecznych funkcji, z których wszystkie zapewniają bezpieczeństwo personelu, pacjentów i gości. Oferowane przez nas rozwiązania komunikacyjne są odpowiednie zarówno dla szpitali i placówek medycznych, jak i dla domów opieki nad osobami starszymi oraz laboratoriów.

Dla sektora medycznego proponujemy:

Obecnie medycyna nie może sprawnie funkcjonować bez zastosowania wysokiej jakości urządzeń usprawniających komunikację. Dotyczy to wszelkiego typu telefonów przewodowych i bezprzewodowych na terenie szpitala. To one pozwalają na szybkie połączenia między oddziałami, a także między innymi szpitalami. Równie ważna jest komunikacja pomiędzy lekarzami oraz pielęgniarkami, a pacjentami na salach. System szybkiego wzywania pomocy może nawet uratować życie zagrożonego pacjenta, który np. dostał ataku duszności i wymaga natychmiastowej reakcji personelu medycznego.

Dodatkowym systemem bezpieczeństwa w medycynie są systemy kontrolujące, kto wchodzi na oddział. Polecamy je szczególnie do placówek medycznych oraz domów opieki nad osobami starszymi. Dzięki nim, zawsze wiemy kto znajduje się na oddziale, kiedy wszedł i kiedy wyszedł. W razie niespodziewanej sytuacji lub wypadku możemy łatwo skontrolować, ile osób znajduje się w placówce, a także czy znajdują się w niej osoby niepożądane.