Edukacja

W szkołach i na uczelniach istotne jest, aby osoby mogły skoncentrować się na nauce i nauczaniu w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Aby zapewnić bezpieczeństwo i spokój uczniów oraz nauczycieli, niezbędne jest wdrożenie kompleksowego systemu komunikacji i bezpieczeństwa. Oferujemy systemy zapewniające funkcjonalność odpowiednią dla szkół podstawowych, średnich, uczelni wyższych, a także dla całych kampusów uczelnianych. Nasze rozwiązania wyposażone są w przyjazne dla użytkownika urządzenia komunikacyjne, integrację z innymi systemami bezpieczeństwa. Edukacja w bezpiecznym środowisku przyniesie zdecydowanie lepsze rezultaty, a także podniesie standardy placówki.

edukacja

Przykładowe rozwiązania to:

Edukacja a bezpieczeństwo

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko uczyło się w bezpiecznym środowisku pozwalającym zdobyć maksymalną ilość wiedzy, a także nawiązywać znajomości i rozwijać kompetencje społeczne. Również każdy z nauczycieli pragnie pracować w miejscu, gdzie czuje się komfortowo i bezpiecznie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że w szkołach zdarzają się niebezpieczne sytuacje, wymagające nagłej reakcji. Z tego powodu proponujemy Państwu wysokiej jakości systemy alarmowe, zarówno w formie nagłośnienia, jak i tzw. ciche alarmy.

Oprócz tego, szkoły, w których zastosowano radiowęzeł mogą w szybki sposób informować o rzeczach dotyczących całej społeczności. Radiowęzeł jest często wykorzystywany do przekazania wiadomości o zbiórce produktów na Szlachetną Paczkę lub informacji o rozpoczynającym się apelu dla całej szkoły.