Bezpieczne Miasto

Każdego dnia na całym świecie ludzie przemieszczają się poprzez przestrzeń publiczną. Bezpieczeństwo w mieście jest jednym z najważniejszych czynników w przypadku poszukiwania nowego miejsca do życia lub celu podróży. Zarówno osoby poruszające się w pojedynkę jak i w grupach, wymagają łatwego dostępu do pomocy w razie potrzeby, niezależnie od tego czy jest dzień, czy noc. Analogicznie, służby porządkowe jak i organizacje odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne, potrzebują narzędzi, dzięki którym mogą zapewnić bezpieczeństwo. Jednym z takich narzędzi jest niezawodny system komunikacji indywidualnej i masowej zapewniający dystrybucję wiadomości w nagłych przypadkach.

W ramach naszej oferty możemy wyróżnić:

Dzięki zastosowaniu tego typu systemów informacyjnych i alarmowych znacznie zwiększamy bezpieczeństwo w mieście. Pozwala to poczuć się pewniej, zwiększa zaufanie mieszkańców, a dodatkowo umożliwia służbom szybsze i dokładniejsze dostrzeganie i eliminowanie zagrożeń. Zastosowane rozwiązania wspomagają nie tylko ludność cywilną czy służby porządkowe, ale także umożliwiają zabezpieczenie własności prywatnych, np. otwartych basenów czy siłowni.

Bezpieczeństwo w mieście

W naszej ofercie znajdą Państwo zaawansowane systemy monitoringu wizyjnego, wyposażone dodatkowo w możliwość komunikacji głosowej i nagłośnienia. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo zarówno terenu monitorowanego, jak i wszystkich użytkowników obiektu, a także przypadkowych przechodniów, którzy mogliby znaleźć się w ich pobliżu.

Obsługa wezwań z przystanków autobusowych, tramwajowych oraz stacji metra to wyjątkowe rozwiązanie. Dzięki temu, powrót komunikacją miejską, nawet w środku nocy, stanie się zdecydowanie bezpieczniejsze. Obecność systemów bezpieczeństwa w windach publicznych także poprawi zaufanie użytkowników, w szczególności kobiet.

Chociaż chcielibyśmy, aby sama obecność systemów bezpieczeństwa wystarczała do ochrony i wyeliminowania przestępczości, niestety nie jest to możliwe. Z tego powodu, dokładamy wszelkich starań tworząc i oferując rozwiązania, które znacznie usprawnią pracę służb.